PROGRAMUL 4
“Parteneriate in domeniile prioritare”

CONTACT


Conducere Program
Nume
Functie
Telefon
E-mail
Adrian Stoica
Sef Serviciu
021-3023898
adrian.stoica@uefiscdi.ro
Nicoleta Dumitrache
Sef Birou
021-3023886
nicoleta.dumitrache@uefiscdi.ro
Secretariat
Secretariat tehnic (tel./fax.)
021-3023850, 021-3115992
Responsabili Domenii / Ofiteri proiecte
Nume
Functie
Telefon
E-mail
Mircea Segarceanu
Responsabil Domeniul 1
021-3023883
mircea.segarceanu@uefiscdi.ro
Cristi Stroe
Responsabil Domeniul 2
021-3023856
cristian.stroe@uefiscdi.ro
Alex Florescu
Responsabil Domeniul 3
021-3023854
alexandru.florescu@uefiscdi.ro
Mihaela Manole
Responsabil Domeniul 4
021-3023863
mihaela.manole@uefiscdi.ro
Adriana Nitu
Responsabil Domeniul 5
021-3023864
adriana.nitu@uefiscdi.ro
Silvia Geicu
Responsabil Domeniul 6
021-3023862
silvia.geicu@uefiscdi.ro
Dana Sima
Responsabil Domeniul 7
021-3023866
daniela.sima@uefiscdi.ro
Mihaela Calin
Responsabil Domeniul 8
021-3023851
mihaela.calin@uefiscdi.ro
Andreea Dimitriu
Responsabil Domeniul 9
021-3023852
andreea.dimitriu@uefiscdi.ro
Ofiteri proiecte
Nume
Functie
Telefon
E-mail
Claudia Murea
Ofiter proiecte
021-3023862
claudia.murea@uefiscdi.ro
Monica Stroe
Ofiter proiecte
021-3023884
monica.stroe@uefiscdi.ro
Olivia Puiu
Ofiter proiecte
021-3023855
olivia.puiu@uefiscdi.ro
Personal administrativ
Nume
Functie
Telefon
E-mail
Lidia Constantinescu
Inspector resurse umane
021-3023857
lidia.constantinescu@uefiscdi.ro
Ecaterina Gica
Consilier juridic
ecaterina.gica@uefiscdi.ro
IT
Nume
Functie
Telefon
E-mail
Florin Petrescu
Responsabil IT
021-3023897
florin.petrescu@uefiscdi.ro
Dan Fotescu
Tehnician IT
021-3023896
dan.fotescu@uefiscdi.ro
Bogdan Baicu
Tehnician IT
021-3023896
bogdan.baicu@uefiscdi.ro


Adresa:
Str. Mendeleev, nr. 21-25, Etaj 3, cam. 321, Sector 1, Bucuresti, cod posta 010362

Apasati pentru a mari imaginea
(click pe imagine pentru versiunea marita)